درباره ما
مبتکران نور کویر

تولید کننده قطعات الکتریکی

تولید ملی و حمایت از سرمایه گذاری با خود، اشتغالزایی را به همراه دارد و همچنین موجب افزایش رفاه فردی و اجتماعی می‌شود. ما تلاش میکنیم که تولید کالای ایرانی تبدیل به ارزش شود و برای رسیدن به این نتیجه کمر همت بسته‌ایم و با استفاده از تکنولوژی های نوین برای رسیدن به استقلال اقتصادی کشور و میهن می‌کوشیم و بر این باوریم که تلاش مفهوم زندگیست.

شرکت نور کویر با توجه به واحد تولیدی کاملا مجهز و ماشین آلات مدرن با کیفیت و کادری دانش آموخته و باتجربه، موفق به تولید محصول، با بهترین کیفیت شده است.
شرکت نور کویر محصولات را متناسب با سفارش مشتریان تولید می‌کند.
شرکت نورکویر در زمینه تولید قطعات الکتریکی صنعتی توانسته است نوآوری در این زمینه را به بازار ارائه نماید.
شرکت نور کویر اولین تولید کننده سه راهی‌های صنعتی با مکانیزم داخلی کاملا متفاوت و مقاوم و میکروسوئیچ های جرثقیل سقفی از ۰٫۵تن تا ۵ تن بلغاری و دماگ و قرقره حمل کابل تخت و گرد می‌باشد.
شرکت نور کویر دارای یک تیم کنترل کیفیت واجد شرایط می‌باشد که در تمام مراحل تولید از خرید مواد اولیه تا بسته بندی محصول بر آن نظارت کامل دارد تا بتوانیم محصولی با کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهیم.
شرکت نور کویر دارای واحدهای طراحی، قالبسازی، ماشینکاری، تزریق و مونتاژ می باشد که همین امر موجب کاهش چشمگیری در هزینه‌های مشتریان شده است.

Buy now